ANALÝZA A NÁVRH KLÍČOVÝCH SLOV

Analýzou klíčových slov zjistím, jaké dotazy zadávají vaši potenciální zákazníci do vyhledávače. Navrhnu efektivní fráze, které lze použít pro sestavení informační architektury webu, ale zároveň se hodí pro tvorbu obsahové strategie.

ANALÝZA A NÁVRH KLÍČOVÝCH SLOV

Poptejte analýzu klíčových slov

Klíčová analýza pro SEO a PPC

Precizní analýza klíčových slov je jednou z nejdůležitějších analýz pro online marketing. Je nezbytnou součástí SEO a PPC kampaní a bude pro vás představovat důležitý prvek pro získávání zákazníků a generování zisku z online podnikání. Díky ní budete mít přehled, na jaká konkrétní slova a fráze optimalizovat váš web nebo eshop.

Výstup analýzy klíčových slov

Výstupem analýzy je profesionální dokument, ve kterém bude desítky až stovky navržených a klasifikačně roztříděných klíčových slov. Návrh bude obsahovat počet vyhledávání, relevanci, konkurenčnost v SEO, trendovost a konverzní potenciál. Navíc obdržíte k návrhu také doporučení, jak s klíčovými slovy dále pracovat.

Jak postupuji při návrhu a tvorbě

Při analýze klíčových slov je třeba si uvědomit, že sofistikované analytické nástroje, jako je AdWords, Sklik nebo Open Refine, nestačí. Zamýšlím se také nad potřebami zákazníků a jejich uvažováním při vyhledávání. Maximálně se soustředím na to, abych poznal vaše skutečné zákazníky. Specializuji se na long tailová klíčová slova.

Kolik stojí návrh klíčových slov?

Cena za analýzu a návrh klíčových slov pro SEO a PPC se odvíjí od rozsahu webového projektu. Komplexní analýza včetně návrhu konkrétních frází a konzultace se u malých webů pohybuje okolo 3 000 – 5 000 Kč, u větších a rozsáhlých internetových obchodů v rozmezí 12 000 až 25 000 Kč. Odhad ceny vám sdělím vždy dopředu, a to v rozpětí +- 20%.

Ohlasy klientů

S Michalem úspěšně spolupracujeme již několik let v oblasti obsahového marketingu a PR aktivit. Vše funguje tak jak má a navíc za rozumný peníz.

Pro Michala jsme se rozhodli na základě kladných referencí. Je časově flexibilní, což nám velmi vyhovuje. Opravdu profi přístup.

ligas-artiklinterier

Tomáš Ligas DiS.Artiklinterier.cz

S panem Šiškou jsme naprosto spokojeni. Pomohl nám s tvorbou eshopu, ale také s optimalizací. Vše je podle našich představ.

Co mám za sebou

Let praxe

Projektů

Článků

Analýz

Potřebujete se zeptat?

Kontaktujte mě

Kancelář: Na souvrati 399/3, Praha 6

Telefon: +420 775 737 061

Email: digito@digito.cz

Najdete mě na síti