SEO COPYWRITING A OBSAHOVÝ MARKETING

Díky SEO copywritingu a strategii obsahového marketingu budete vašim zákazníkům mnohem blíž a zviditelníte se. Připravím pro váš web poutavé články, rady, návody, recenze, videa apod., které dokážou zvýšit jeho návštěvnost o desítky procent.

SEO COPYWRITING A OBSAHOVÝ MARKETING

Poptejte copywriting

Proč vsadit na SEO a web copywriting?

Prostřednictvím textového obsahu dokážu vysvětlit vašim zákazníkům, proč by měli nakoupit právě na vašem webu. Copywriting je také velmi důležitý pro SEO, protože pravidelným publikováním nového obsahu zvyšujete rozsah klíčových slov, které lidé zadávají do vyhledávačů. Vyhledávače navíc copywriting milují a váš web za něj ocení zlepšením pozic.

Co od mého copywritingu očekávat?

Nastavím slohový řád a konzistentní formu textům podle toho, zda se bude jednat o prodejní, informační, edukační nebo prezentační SEO copywriting. Když vám slíbím termín dodání, můžete se na mě spolehnout. Mým cílem je připravit vám texty přesně podle vašeho zadání a očekávání. Do textů se vždy snažím vnést emoce, které dokážou být přesvědčivé.

Podle čeho navrhuji obsahovou strategii?

Obsahová strategie a SEO copywriting není jen psaní textů. Je to mnohem složitější proces, který se skládá z mnoha dílčích prací. Je potřeba poznat vaše zákazníky, pochopit jejich myšlení a potřeby, detailně nastudovat vaše služby či produkty a udělat analýzu klíčových slov. Na základě toho navrhnu strategii pro obsahový marketing.

Kolik stojí copywriting a obsahový marketing?

U ceny copywritingu a obsahového marketingu záleží na tom, o jaký druh textu se jedná, tzn., jak náročný je váš obor. U standardních textů (např. úklid, auta, gastronomie, …) se cena pohybuje od 850 Kč za NS. U odbornějších témat (např. bezpečnost práce, zdravotnictví, …) cena začíná na částce 1 500 Kč za NS. Co je Normovaná Strana?

Ohlasy klientů

S Michalem úspěšně spolupracujeme již několik let v oblasti obsahového marketingu a PR aktivit. Vše funguje tak jak má a navíc za rozumný peníz.

Pro Michala jsme se rozhodli na základě kladných referencí. Je časově flexibilní, což nám velmi vyhovuje. Opravdu profi přístup.

ligas-artiklinterier

Tomáš Ligas DiS.Artiklinterier.cz

S panem Šiškou jsme naprosto spokojeni. Pomohl nám s tvorbou eshopu, ale také s optimalizací. Vše je podle našich představ.

Co mám za sebou

Let praxe

Projektů

Článků

Analýz

Potřebujete se zeptat?

Kontaktujte mě

Kancelář: Na souvrati 399/3, Praha 6

Telefon: +420 775 737 061

Email: digito@digito.cz

Najdete mě na síti