SEO LINKBUILDING – ZPĚTNÉ ODKAZY

Kvalitní SEO linkbuilding, nebo také budování zpětných odkazů na váš web, je jedna z nejdůležitější částí optimalizace pro vyhledávače. Zajistí návštěvnost webu z různých zdrojů internetu a posílí vaší pozici ve vyhledávačích. Naopak špatný linkbuilding může vážně poškodit web a způsobit katastrofu vašeho online byznysu.

SEO LINKBUILDING - ZPĚTNÉ ODKAZY

Poptejte linkbuilding

Proč je linkbuilding zásadní pro SEO?

Linkbuilding je zásadním nástrojem pro budování přirozené návštěvnosti webu. Jeho cílem je přilákat zákazníka správné cílové skupiny z různých zdrojů internetu na váš web tak, aby došlo ke konverzi. Zpětné odkazy jsou také jedním z nejdůležitějších faktorů pro SEO, respektive hodnocení autority webu a zlepšení pozic ve vyhledávačích.

Proč bych měl být já váš linkbuilder?

Zajímám se o budování zpětných odkazů přes 8 let a zažil jsem celou řadu změn, kterou linkbuilding prošel. Jsem linkbuilder, který ví, jak to funguje, a kam se za zpětnými odkazy vydat. Sleduji mnoho zdrojů, které se zabývají zpětnými odkazy, ale také používám sofistikované nástroje, které mi pomáhají. Nepoužívám zakázané techniky.

Jak se správně dělá linkbuilding?

Linkbuilding je časově náročná a hlavně pravidelná práce. Největší chybou je, když linkbuilder provede hromadné registrace do internetových katalogů nebo tisíců spamových webů. To je cesta do pekel! Správný linkbuilder musí vyhledat taková místa, kde se sdružují vaši zákazníci. Vyhledává, analyzuje, diskutuje, získává strategické partnery a pak teprve odkazuje.

Kolik stojí práce linkbuildera?

Počítejte s tím, že investice do práce kvalitního linkbuildera není zrovna nejmenší. O ceně rozhoduje zejména to, jaké máte cíle, o jaký obor se jedná, a jak velké je konkurenční prostředí vaší obchodní činnosti. Analýza a návrh strategie linkbuildingu se pohybuje okolo 10 000 Kč. Kontaktujte mě a konkrétní cenovou nabídku vám zpracuji předem.

Ohlasy klientů

S Michalem úspěšně spolupracujeme již několik let v oblasti obsahového marketingu a PR aktivit. Vše funguje tak jak má a navíc za rozumný peníz.

Pro Michala jsme se rozhodli na základě kladných referencí. Je časově flexibilní, což nám velmi vyhovuje. Opravdu profi přístup.

ligas-artiklinterier

Tomáš Ligas DiS.Artiklinterier.cz

S panem Šiškou jsme naprosto spokojeni. Pomohl nám s tvorbou eshopu, ale také s optimalizací. Vše je podle našich představ.

Co mám za sebou

Let praxe

Projektů

Článků

Analýz

Potřebujete se zeptat?

Kontaktujte mě

Kancelář: Na souvrati 399/3, Praha 6

Telefon: +420 775 737 061

Email: digito@digito.cz

Najdete mě na síti