SEO ANALÝZA – AUDIT WEBU

SEO analýza webu, nebo také SEO audit, je detailní průzkum webu z hlediska onpage a offpage faktorů. Díky analýze zjistím aktuální stav vašeho webu, odhalím slabá místa a navrhnu vám spolehlivé a jasné řešení, jak problémy a chyby odstranit.

SEO ANALÝZA - AUDIT WEBU

Poptejte SEO analýzu

Proč si nechat zpracovat SEO analýzu / audit?

Nechte si ode mne zpracovat odbornou SEO analýzu a najdu na vašem webu všechny technické a obsahové chyby, které mohou bránit dobrému přístupu vyhledávačů a mít negativní vliv na SEO. Po auditu se bude váš web lépe zobrazovat ve vyhledávačích a vzroste také jeho návštěvnost z přirozeného vyhledávání na Googlu i Seznamu.

Jaký dostanete výstup?

Výstupem auditu je přehledný a profesionálně zpracovaný PDF dokument, ve kterém budou popsány všechny zjištěné nedostatky a chyby, a to včetně míry závažnosti a doporučení na jejich odstranění. SEO analýza je zpracována tak, aby jí pochopil jak majitel, tak správce webu. Součástí analýzy není samotná oprava chyb, ale je možné si ji přiobjednat.

Co konkrétně budu analyzovat?

Precizně zkontroluji onpage i offpage faktory. Z onpage faktorů prověřím například strukturu webu, textový obsah, klíčová slova, titulky (meta title), popisky (meta description), rychlost načítání webu, duplicity, přesměrování, interní linkování atd. U offpage faktorů analyzuji zejména odkazový profil webové domény.

Kolik stojí SEO analýza?

Cena za SEO audit je závislá na složitosti a velikosti webu. Analýza průměrně rozsáhlého webu se pohybuje v rozmezí 9 000 – 15 000 Kč. U větších webů a rozsáhlých eshopů se může jednat o částku, která převyšuje 30 000 – 50 000 Kč. Odhad ceny v rozpětí +- 20% vám sdělím předem. Součástí analýzy je vždy také návrh SEO strategie, jak získat nové zákazníky.

Ohlasy klientů

S Michalem úspěšně spolupracujeme již několik let v oblasti obsahového marketingu a PR aktivit. Vše funguje tak jak má a navíc za rozumný peníz.

Pro Michala jsme se rozhodli na základě kladných referencí. Je časově flexibilní, což nám velmi vyhovuje. Opravdu profi přístup.

ligas-artiklinterier

Tomáš Ligas DiS.Artiklinterier.cz

S panem Šiškou jsme naprosto spokojeni. Pomohl nám s tvorbou eshopu, ale také s optimalizací. Vše je podle našich představ.

Co mám za sebou

Let praxe

Projektů

Článků

Analýz

Potřebujete se zeptat?

Kontaktujte mě

Kancelář: Na souvrati 399/3, Praha 6

Telefon: +420 775 737 061

Email: digito@digito.cz

Najdete mě na síti