KONTROLA KVALITY SEO SLUŽEB

Máte podezření, že freelancer nebo agentura, která vám zajišťuje SEO služby, nedělá svou práci kvalitně? Problém může být v nekvalitním obsahu, technických chybách, budování odkazů na spam webech apod. Dokážu odhalit úplně vše a bez kompromisů.

KONTROLA KVALITY SEO SLUŽEB

Poptejte kontrolu SEO služeb

Nefunguje vám SEO? Zjistím proč.

Často se setkávám s lidmi, kteří mi říkají: „Máme specialistu na SEO, ale výsledky nejsou kvalitní. Nefunguje to. Co máme dělat?“ Existují jen dvě možnosti. Najmete mě a já udělám detailní kontrolu kvality SEO služeb vašeho dodavatele. Nezávisle prověřím jeho práci skrz na skrz a společně zjistíme, kde je chyba. Druhá možnost je, že ho rovnou vyměníte.

Co získáte SEO kontrolou?

Ujistím vás, zda děláte SEO dobře nebo ne. Řeknu vám, zda je pro vás investice do optimalizace webu přínosná, nebo naopak, zda dochází ke zbytečným ztrátám. Součástí kontroly kvality SEO je seznam konkrétních tipů a rad, jak případné nedostatky co nejrychleji odstranit. Díky kontrole zjistíte, zda pracujete s tím správným SEO specialistou.

Jak bude SEO kontrola probíhat?

Základem je, abychom k sobě byli naprosto upřímní, a abyste mi poskytli co nejvíce informací o práci vašeho SEO specialisty. Nezajímá mě, za kolik pro vás pracuje, ale musím vědět, co a jak dělá. Potřebuji přístupy do Google Analytics a Google Search Console. Zkontroluji všechny důležité SEO faktory a řeknu vám, co dělá dobře, a kde je prostor pro zlepšení.

Kolik stojí kontrola kvality?

Je to jako se vším. Čím rozsáhlejší projekt, tím více na něm bude práce a zákonitě se zvýší i cena. Pro vaši představu se kontrola kvality SEO nejčastěji pohybuje okolo 9 000 – 15 000 Kč. Větší weby, internetové obchody nebo portály startují na částce 30 000 Kč. Ozvěte se mi a já vám během několik hodin zpracuji cenovou nabídku.

Ohlasy klientů

S Michalem úspěšně spolupracujeme již několik let v oblasti obsahového marketingu a PR aktivit. Vše funguje tak jak má a navíc za rozumný peníz.

Pro Michala jsme se rozhodli na základě kladných referencí. Je časově flexibilní, což nám velmi vyhovuje. Opravdu profi přístup.

ligas-artiklinterier

Tomáš Ligas DiS.Artiklinterier.cz

S panem Šiškou jsme naprosto spokojeni. Pomohl nám s tvorbou eshopu, ale také s optimalizací. Vše je podle našich představ.

Co mám za sebou

Let praxe

Projektů

Článků

Analýz

Potřebujete se zeptat?

Kontaktujte mě

Kancelář: Na souvrati 399/3, Praha 6

Telefon: +420 775 737 061

Email: digito@digito.cz

Najdete mě na síti