PRAVIDELNÁ SEO SPRÁVA A SERVIS WEBU

Pravidelná optimalizace webu je prakticky jediný správný a funkční způsob, jak být ve vyhledávačích lepší než konkurence, a jak neustále zvyšovat návštěvnost, ale také konverzní poměr. Pro maximální výkon využijte všechny mé SEO služby.

PRAVIDELNÁ SEO SPRÁVA A SERVIS WEBU

Poptejte pravidelnou SEO správu

Proč je pravidelná SEO správa důležitá?

Důvodů je více. V první řadě vyhledávače kladně hodnotí, když budujete nový obsah, který přináší vašemu publiku užitek. Užitečným obsahem si navíc rozšiřujete možnost nalezení přes tzv. long tailová slova. Dalším důvodem jsou pak vysoce konkurenční slova, jejichž umístění na předních pozicích ve vyhledávačích může vyžadovat dlouhodobou pravidelnou práci.

Co získáte díky SEO servisu?

Postupem času silný a široce optimalizovaný web na desítky, stovky a někdy i tisíce klíčových slov. Vemte v úvahu, že každý měsíc publikujeme čtyři poutavé články, každý optimalizovaný na zhruba 5 klíčových slov. Za rok práce pak na vašem webu bude 48 článků zaměřených 240 frází, které budou mít potenciál být dobře vyhledatelné na internetu.

Co obnáší pravidelný SEO servis?

Pravidelný SEO servis obsahuje komplexní správu webu z pohledu online propagace. Správa zahrnuje tvorbu strategie pro obsahový marketing – budování obsahu (copywriting), budování odkazového profilu (linkbuilding), pravidelnou analýzu klíčových slov, technický dozor a kontrolu, účast na sociálních sítích a webovou analytiku.

Kolik stojí pravidelný SEO servis webu?

Záleží na vašich cílech. Čím více chcete na váš web dostat návštěvníků a čím více chcete zvyšovat konverze webu, tím více musíme psát, analyzovat, odkazovat a propagovat web. Cena SEO správy u projektů s malými cíli se pohybuje v rozsahu 5 000 – 15 000 Kč. Weby s velkými cíli pak začínají na částce 20 000 Kč. Napište mi a udělám vám nabídku.

Ohlasy klientů

S Michalem úspěšně spolupracujeme již několik let v oblasti obsahového marketingu a PR aktivit. Vše funguje tak jak má a navíc za rozumný peníz.

Pro Michala jsme se rozhodli na základě kladných referencí. Je časově flexibilní, což nám velmi vyhovuje. Opravdu profi přístup.

ligas-artiklinterier

Tomáš Ligas DiS.Artiklinterier.cz

S panem Šiškou jsme naprosto spokojeni. Pomohl nám s tvorbou eshopu, ale také s optimalizací. Vše je podle našich představ.

Co mám za sebou

Let praxe

Projektů

Článků

Analýz

Potřebujete se zeptat?

Kontaktujte mě

Kancelář: Na souvrati 399/3, Praha 6

Telefon: +420 775 737 061

Email: digito@digito.cz

Najdete mě na síti