TECHNICKÝ DOZOR A DOHLED NAD SEO

Rozhodli jste se, že začnete tvořit nový web, případně redesignovat? Dejte si pozor na to, aby vaše investice nebyla zbytečná a web splňoval základní požadavky na SEO. Kompletně se postarám o to, aby webdesigner ani programátor nedělal zbytečné chyby.

TECHNICKÝ DOZOR A DOHLED NAD SEO

Poptejte SEO dozor

Proč mít SEO dohled nad tvorbou webu?

Jednoduše proto, že drtivá většina webdesignerů a programátorů zkrátka nezná základní onpage faktory SEO, které jsou předpokladem pro úspěšnou optimalizaci webu pro vyhledávače. Většina tvůrců ani neví, co je nebo jak se dělá analýza klíčových slov, informační architektura a už vůbec ne, jak se píšou prodejní texty.

Co získáte díky SEO dozorování?

Ušetříte desítky hodin práce nad vyhledáváním důvodů, proč váš nový web nefunguje podle vaší představy, ale také desítky tisíc korun za jeho kompletní předělávání. Díky profesionálnímu SEO dohledu budete mít jistotu, že váš web bude vyhovovat SEO standardům, bude logický, přehledný, uživatelsky přívětivý a připravený pro offpage SEO.

Jak probíhá spolupráce při SEO dozoru?

Ideální je, když se tvorby webu jako SEO dozorce zúčastním od jeho úplného začátku. Z vaší strany je také důležité, abyste webdesignera seznámili s tím, že na webu bude spolupracovat SEO specialista, tedy . Následně se dohodneme na postupu, rozdělení úkolů apod. Moje část bude zahrnovat analýzu klíčových slov, informační architekturu a copywriting.

Kolik stojí SEO dozor?

Záleží na koncepci a rozsahu webového projektu, tzn. kolik bude obsahovat stránek nebo produktů. U středně rozsáhlých webů se jedná o částku v rozpětí 9 000 – 15 000 Kč. Dozor nad weby či eshopy většího charakteru se pak pohybuje v řádu 30 000 – 50 000 Kč. Napište mi a zpracuji vám nezávaznou cenovou nabídku s přesností na +- 10 – 20%.

Ohlasy klientů

S Michalem úspěšně spolupracujeme již několik let v oblasti obsahového marketingu a PR aktivit. Vše funguje tak jak má a navíc za rozumný peníz.

Pro Michala jsme se rozhodli na základě kladných referencí. Je časově flexibilní, což nám velmi vyhovuje. Opravdu profi přístup.

ligas-artiklinterier

Tomáš Ligas DiS.Artiklinterier.cz

S panem Šiškou jsme naprosto spokojeni. Pomohl nám s tvorbou eshopu, ale také s optimalizací. Vše je podle našich představ.

Co mám za sebou

Let praxe

Projektů

Článků

Analýz

Potřebujete se zeptat?

Kontaktujte mě

Kancelář: Na souvrati 399/3, Praha 6

Telefon: +420 775 737 061

Email: digito@digito.cz

Najdete mě na síti